Від Кличка потребують звіт про витрати на будівництво велодоріжки

Від Кличка потребують звіт про витрати на будівництво велодоріжки

Голова постійної комісії Київради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики Київради Олександр Бродський попросив мера Києва Віталія Кличка перевірити доцільність виділення 184 млн гривень на будівництво велодоріжки від Поштової площі до моста Патона в Києві.

"Сума будівництва даної велодоріжки складає 184,2 мільйона гривень, або 36,8 млн гривень за кілометр. Серед іншого, спільното велосипедистів Києва до цієї дороги висловлювало багато зауважень, оскільки велосипедисти будуть змушені рухатися з боку дороги, яка відокремлена від річки Дніпро ", - йдеться в депутатському зверненні.

За інформацією депутата, була можливість пустити велодоріжку по нижній терасі набережній і вберегти велосипедистів від безпосереднього контакту з вихлопними газами автомобілів.

У зв'язку з цим депутат Олександр Бродський попросив Віталія Кличка надати достовірний план робіт і детальну фінансовий кошторис по даній велодоріжці. А також пояснити, ціну в майже 200 млн гривень на будівництво даного об'єкту.

 

Охоронці Надії чи контрабандисти надій? Як у Рівному під виглядом благодійності працювала схема втечі від війни

Поки фронт тримає оборону, в тилу розквітає новий вид "волонтерства". У Рівному правоохоронці викрили діяльність благодійної організації, яка, за даними слідства, перетворила гуманітарну риторику на прикриття для незаконного бізнесу — організації переправи ухилянтів за кордон за тисячі доларів.

🩺 У Києві викрили вже другого фейкового «інваліда» з КМДА: цього разу — директор Центру екстреної допомоги

У столиці розгорівся черговий скандал, пов’язаний із зловживанням службовим становищем і фіктивною інвалідністю.

Як Милованов та його учні рятують Київську школу економіки за рахунок держбюджету

В Україні часів великої війни все ще можна зустріти архаїчну казку про невидиму руку ринку. А ще — дуже видиму руку Тимофія Милованова, що збирає по друзях і учнях бюджетні подачки, щоб врятувати власну школу після завершення грантів.